Kalendar  takmičenja RSS za 2022. g. je usvojio Upravni odbor  RSS  24.01.2022.g.

KALENDAR TAKMIČENJA RVAČKOG SAVEZA SRBIJE

ZA  2022. GODINU

NAPOMENA: 

Kalendar je okviran i doživeće promene u slučaju da UWW (Svetska rvačka federacija) donese odluku o promenama datuma održavanju međunarodnih takmičenja do kraja 2022. Godine.

 

Datum Takmičenje Mesto Država
JANUAR   (I)
10-14.01. I Prelazni rok    
09-29.01. BAZIČNE PRIPREME SENIORSKE REPREZENTACIJE BELMEKEN BUL
29-30.01. Grand Prix Zagreb Open ZAGREB CRO
FEBRUAR  (II)
05.02. U15 – KUP SRBIJE (M-Ž) SPARTAK SU
12.02. PRVENSTVO SRBIJE – U23 SPARTAK SU
19.02. U20 – KUP SRBIJE (M-Ž) SOKO SO
20.02. U11 – KUP SRBIJE i Memorijal P. Cucić (U9) SOKO SO
17-20.02. Dan Kolov – Nikola Petrov / TURNIR – SENIORI PLOVDIV BUL
26.02. U17 – KUP SRBIJE (M-Ž) RADNIČKI RABG
27.02. U13 – KUP SRBIJE (M-Ž) POTISJE POKA
24-27.02. II turnir RANKING SERIJE ISTAMBUL TUR
MART   (III)
07-13.03. European Championships  – U23 PLOVDIV BUL
05.03. SENIORI (M-Ž) – Regionalno prv. – Vojvodina POTISJE KA
12.03. U17 (M-Ž) – Regionalno prvenstvo – Vojvodina

SENIORI; U17; U13 (M-Ž) – Reg. prv. – Cen. Srbija

SPARTAK

ZMAJEVI

SU

PM

18-20.03. Mediterranean Championships / U20; U15 ALEXANDRIA EGY
19.03. U15 (M-Ž) – Regionalno prvenstvo – Vojvodina

SENIORI; U17; U13 (M-Ž) – Reg. prv. – Beograd

U20; U15 (M-Ž) – Regionano prv. – Cen. Srbija

SPARTAK

GEDŽA

MLADOST

SU

ML

VA

26.03. U20 (M-Ž) – Regionalno prvenstvo – Vojvodina

U20; U15 (M-Ž) – Regionalna prvenstva – Beograd

SPARTAK

SOKO

SU

OB

28.03.-03.04. European Championships  – SENIORI BUDIMPEŠTA HUN
APRIL   (IV)
02-03.04. Zlati Dinev Roydev – TURNIR U15 GALABOVO BUL
02.04. PRVENSTVO SRBIJE – U17 MLADOST VA
03.04. U13 (M-Ž) – Regionalno prv. – Vojvodina PARTIZAN MOL
10.04. SENIORI – KUP SRBIJE SPARTAK SU
17.04. Katolički Uskrs    
24.04. Pravoslavni Uskrs    
30.04. Croatia Open – TURNIR U17 ZAGREB CRO
MAJ   (V)
06-07.05. TURNIR/16. Memorijal “R. Memišević – Brale” U17 SUBOTICA SRB
14.05. PRVENSTVO SRBIJE – U15 SOKO SO
12-15.05. Constantin Alexandru & Ioan W. Popovici  TURNIR U17 BUKUREŠT ROU
12-15.05. Petko Sirakov – lvan lliev – U23 SOFIA BUL
13-15.05. Adriatic Trophy – TURNIR U20 POREČ CRO
19-22.05. Dumitru Pirvulescu & Vasile Iorga / U20 BUKUREŠT ROU
21.05. PRVENSTVO SRBIJE – U20 KRAGUJEVAC KG
28.05. 91. DRŽAVNO PRVENSTVO – SENIORI SPARTAK SU
28-29.05. “Ahilia” Međunarodni turnir / U15 LARISA GRE
JUN   (VI)
02-05.06. II turnir RANKING SERIJE – Bolat Turlykhanov Cup ALMATY KAZ
04.06. PRVENSTVO SRBIJE SS/ŽENE – SENIORI POTISJE KA
05.06. PRVENSTVO SRBIJE – U13 SENTA SE
02-05.06. III turnir RANKING SERIJE    
11.06. PRVENSTVO SRBIJE SS/ŽENE – U17 i U13 Konkurs ?
18.06. PRVENSTVO SRBIJE SS/ŽENE – U20 i U15 Konkurs ?
13-19.06. European Championships – U17 BUKUREŠT ROU
17-19.06. Ivan Poddubny  – TURNIR SENIORI MOSKVA RUS
22-25.06. III turnir RANKING SERIJE – Matteo Pellicone RIM ITA
27-30.06. XIX Mediterranean Games – SENIORI ORAN ALG
27.06.-03.07. European Championships – U20 RIM ITA
JUL   (VII)
14-17.07. IV turnir RANKING SERIJE – Tunis Ranking Series TUNIS TUN
16-19.07. European Championships – U15 ZAGREB CRO
21-24.07. Ziolkowski, Pytlasinski, Poland Open – SENIORI VARŠAVA POL
25-31.07. World Championships – U17 RIM ITA
29-31.07. Ion Cornianu & Ladislau Simon – TUNIR SENIORI BUKUREŠT ROU
AVGUST   (VIII)
06-07.08. Grand Prix of Germany  – TURNIR SENIORI DORTMUND GER
12-13.08. 35. Ljubomir Ivanovic Gedza  – TURNIR  SENIORI MLADENOVAC SRB
15-21.08. World Championships – U20 SOFIA BUL
SEPTEMBAR   (IX) BEOGRAD
03.09. “Trofej Sokola” U9; U11; U13; U15; U17 SOKO SO
10-18.09. World Championships – SENIORI BEOGRAD SRB
19.-21.09. II prelazni rok    
24-25.09. I kolo – SUPER LIGA SRBIJE    
24.09. “Nikola Vukov” Međun. turnir U11; U13; U15; U17 SENTA SE
OKTOBAR   (X)
01. ili 02.10. II kolo – SUPER LIGA SRBIJE    
01.  ili 02.10. I LIGA SRBIJE /  I kolo    
04-09.10. World Championships – VETERANI SOFIJA BUL
08. ili 09.10. III kolo – SUPER LIGA SRBIJE     
08. ili 09.10. I LIGA SRBIJE   /  II kolo    
15. ili 16.10. IV kolo – SUPER LIGA SRBIJE     
17-23.10. World Championships – U23 PONTEVEDRA ESP
22.10. “Ferenc Čaba” 13. Turnir, U9, U11, U13, U15, U17 POTISJE KA
22-23.10. Rezervni termin / IV – V  kolo – SUPER LIGA SRBIJE    
29. ili 30.10. V kolo – SUPER LIGA SRBIJE    
29. ili 30.10. I LIGA SRBIJE  /  III kolo    
27-30.10. Balkan Championships – U17; U15 BUKUREŠT ROU
NOVEMBAR   (XI)
05. ili 06.11. VI kolo – SUPER LIGA SRBIJE    
05. ili 06.11. I LIGA SRBIJE / IV kolo    
12. ili 13.11. VII kolo – SUPER LIGA SRBIJE    
12. ili 13.11. I LIGA SRBIJE / V kolo    
19.11. II LIGA SRBIJE – kvalifikacije i FINALE    
19. ili 20.11. VIII kolo – SUPER LIGA SRBIJE    
26. ili 27.11. IX kolo – SUPER LIGA SRBIJE    
DECEMBAR (XII)
03.12. POLUFINALE I FINALE SUPER LIGE SRBIJE    
10.02. KUP REGIONA SRBIJE (M-Ž) / U15, U17, U20 SOKO SO
10.12. MEČ BEOGRAD-NOVI SAD (SENIORI) RS BEOGRADA BG

 

Napomena:

Kalendar takmičenja će se usklađivati  tokom godine u zavisnosti od promena u međunarodnom  kalendaru takmičenja  i odlukom Upravnog odbora Rvačkog saveza Srbije.


 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Preuzmite dokument / Download [238.22 KB]